Kurallar - BuSohbet.Com - Canlı Sohbet Chat Odaları Mobil Sohbet Sitesi

Kurallar

1- Busohbet.com sitemizde skype adresi veya telefon numarası paylaşmak yasaktır.

2- Küfürlü konuşmalar ve argo konuşmalar yasaktır yasağa uyulmadığı takdirde kanaldan atılır.

3- Kullandıgınız nickden ve yazdığınız veya söylediğiniz sözlerden sizler sorumlusunuz. Bu gibi durumlarda busohbet.com yetkilileri sorumlu değildir.

4- Busohbet.com sitemizde huzur kaçırıcı sözler, ortam bozma gibi hareketler yasaktır. Kişi uyarılır daha sonra ise gerekli cezai işlem uygulanır.

5- Busohbet.com sohbet odalarımızda yetkililere hakaret eden küfür eden ve uygunsuz polemiğe giren kullanıcı, busohbet.com sitemizden uzaklaştırılır.

6- Adminlik ve kanal yetkilileri @ & gibi alım konularına sorumlu kişiler bakmaktadır. Sorumlu kişiden harici görüşmelerinizle sitemizin bir alakası yoktur.

7- Busohbet.com sohbet odalarinda kabalık, görgü, ahlak dışı yazılar silinir ve o kişi siteden uzaklaştırılır. Bu gibi sözler kullanmak yasaktır.

8- Busohbet.com kayıtlı üye adınızın şifresini hiç bir kimse ile paylaşmayınız! Bu gibi durumlardan sitemiz mesul değildir.

9- Busohbet.com sohbet ortamını, düzenini bölecek derecede Flood atmak yasaktır.

10- Facebook veya instagram profili veyahut uygunsuz bir şekilde görüntü resmi vermek kesinlikle yasaktır. Bu tür misafirler siteden sınırsız uzaklaştırılır.

11- Busohbet.com sohbet sitemizde devlet büyüklerimize, dini inanışlarımıza rencide edicek hakaret boyutuna vardıran kişiler uzaklaştırılır. Bu tür yazılar ve sesli konuşmalar yasaktır.

12- Sohbet odalarimizda Her odanın kendisine özel formatı vardır, bu formatlar dışına çıkma yasaktır, bu nedenle uyarı aldığınız zaman formata uyum sağlayınız.

13- Busohbet.com sohbet odalarinda küfürlü rumuz/nick reklam içerici rumuzlar girmek vede kayıt olmak yasaktır.

14- Sürekli olarak aynı mesajı, aynı yazıyı yollamayınız. 8. Madde de belirttigimiz gibi sitemizde flood yapmak yasaktır.

15- Başkasına ait olan yazıları/görüntüleri kayıt etmeyiniz. Bu durumda siteden sınırsız uzaklaştırma alırsınız.

16- Busohbet.com sohbet odalarinda kuralları ihlal eden birisi ile polemiğe girmeyiniz. Bu tür durumlarda yetkili mercilere özelden veya #operhelp odasına giriş yaparak şikayetlerinizi bildiriniz. Haksız duruma düşmemeniz için bunu yapmalısınız.

17- Busohbet.com sohbet yetkililer hakkında yada kullanıcılar hakkında direk olarak suçlamalarda bulunamazsınız. Delillerinizle birlikte #operhelp odasına giriş yaparak şikayetinizi bildirebilirsiniz.

18- Busohbet.com sohbet odalarında özel kanal olmaz. Bu nedenle, diğer kullanılara bir odada özel çıkar mısınız demeyiniz.

19- Busohbet.com sohbet odalarinda kullanıcıların vede misafirlerin yapmış vede işlemiş olduğu sorun ve problemlerden sitemiz sorumlu tutulamaz. Olay ve sorun yöneticilere ulaştığı takdirde sorun kısa süre içerisinde çözülür. İşlemler başlar.

Dikkat: BuSohbet.com’a bağlantı kuran tüm misafirler/kullanıcılar üst bölümde yazılı olan kuralları okumuş ve kabul etmiş sayılır. “Ceza” uygulandıktan sonra herhangi bir mazeret kabul edilmeyecektir.

Günün Sözü


GününSözü
En büyük engel, kendi korkularımızdır. - Anonim

Copyright 2024 © BuSohbet.Com Tüm Hakları Saklıdır.